Po dwuletniej przerwie związanej z wprowadzonymi ograniczeniami ze względu na COVID-19, w dniu 8 grudnia br. Zarząd Oddziału zorganizował spotkanie opłatkowe w restauracji ,,Hotelu Łazieńkowskiego".

W spotkaniu uczestniczyli członkowie Oddziału, niektórzy z żonami lub osobami towarzyszącymi, sympatycy Związku oraz zaproszeni goście.

     Spotkanie otworzył prezes Zarządu Oddziału płk Zbigniew Kosobucki, który powitał wszystkich uczestników, a wszczególnosci panie, proboszcza parafi Św. Stefana Króla Wyznawcy ks. Roberta Tomasika, naszych byłych przełożonych - Członków Honorowych Związku gen. bryg. Witolda Cieślewskiego i gen. dyw. Stanisława Krysińskiego, Członków Honorowych Związku płk. Mariana Jakóbczaka i płk. Władysława Mierzwińskiego.

     Po powitaniu głos zabrał ksiądz  Robert i krótko opowiedział o historii związanej ze Świętami Bożego Narodzenia oraz złożył wszystkim życzenia i gratulacje. Następnie wspólnie składaliśmy sobie życzenia łamiąc się opłatkiem.

     W miłej i serdecznej atmosferze spożyliśmy okolicznościowy obiad, po czym prezes w towarzystwie płk. Mariana Jakóbczaka złożył panom generałom gratulacje i życzenia z okazji ich jubileuszu.

     Na zakończenie prezes podziękował za uczestnictwo oraz  złożył wszystkim uczestnikom życzenia świąteczne i noworoczne.

     Życzeniem wszystkich było jedno, abyśmy się spotkali w przyszłym roku.

    > JUBILACI 2024

    > PLAN DZIAŁALNOŚCI

    > ŻAŁOBNA KARTA

 

logo nowe

logo glos weterana

logosp